Seminář PLASTOVÉ DESKY A SYSTÉMY NA OCHRANU BETONOVÝCH KONSTRUKCÍ

Potřebujete ochránit betonové konstrukce nebo docílit jejich vodotěsnosti? Plánujete nebo provádíte sanaci nádrží pro pitnou vodu či chemické látky nebo odpadní jímky?
 
Nabízíme Vám alternativní a u nás dosud málo známou technologii, která je již v Evropě i ve světě úspěšně zavedena. Jedná se o mechanicky aplikovanou výstelku z polyethylenu s vyloučením mokrého procesu. Technologie řeší jednak sanaci jímky – vodotěsnost jímek, popřípadě betonových konstrukcí a zároveň řeší i případné poruchy těsnosti izolace proti zemní vlhkosti a tlakové vodě včetně odvodu balastních vod.
 
Navštivte náš seminář, na kterém Vás seznámíme s výhodami užití termoplastů na ochranu betonových konstrukcí a podělíme se s Vámi o naše zkušenosti s již provedenými realizacemi – např. sanace dvoukomorového vodojemu Laurová v Praze o objemu cca 10 000 m3 a sanace vodojemu ve Frýdlantu v Čechách.
 
Na semináři bude i ukázka jednotlivých způsobů svařování včetně novinky v tomto oboru, kterou je indukční svařování. Zároveň budou předvedeny nové typy termoplastů, jako je např. flexibilní PP a PE a bude pojednáno i o jejich vlastnostech a možnostech využití.
 
Program semináře:
 
10.00 zahájení
 
10.05 - 12.30 betonové konstrukce a jejich ochrana před působením chemikálií, vody a povětrnosti pomocí konstrukcí termoplastů
 
12.30 - 13.00 přestávka na oběd
 
13.00 - 14.00 technologie pro ochranu betonových konstrukcí, systémové prvky, postupy montáží
 
14.00 - 14.15 přestávka
 
14.15 - 15.30 typy svarových spojů použitých u plastových konstrukcí pro ochranu betonu, požadavky na svary, požadavky na
                      personál
 
15.30 - 16.00 diskuze
 
 
Ilustrační fotografie: 
 
 
 
 
 
 
 
Zde je ke stažení  PŘIHLÁŠKA 
 
Vyplněné přihlášky zasílejte e-mailem do 20. 10. 2017 na:  marketing@uno.cz
Bližší informace na tel.:  734 445 198
 

TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ S VÁMI.